Главная » Архив материалов

Увага

У зв'язку з проведенням Спортивного Ярмарку в м. Черкаси, старт 9 вересня переноситься на 15:00, мандатна комісія розпочнеться о 14:00.

9 вересня 2017 року відбудеться чемпіонат області на спринтерських дистанціях(2 етап) 
в м. Черкаси, Черкаський колегіум "Берегиня"

Положення (скачать)

Просмотров: 361 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 31.08.2017 | Комментарии (0)

Картинки по запросу спринт орієнтування

10 вересня 2017року відбудеться відкритий чемпіонат міста Черкаси, ЗОШ №26 ім. І.Ф. Момота.

Положення (скачать)

Просмотров: 211 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 31.08.2017 | Комментарии (0)

Просмотров: 206 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 31.08.2017 | Комментарии (0)

Місце проведення: с. Мала Решетилівка, с. Затон Великобагачанський р-н Полтавська обл. 
Центр змагань: польовий табір поблизу смт Велика Багачка (див. схему розміщення). 

Бюлетень-2 дивитись/скачати 

Онлайн заявка

Просмотров: 570 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 05.06.2017 | Комментарии (0)

     В період з 5 по 9 травня 2017 року в м. Коростишів, Житомирської області відбувся командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування.
      Цей чемпіонат був останнім етапом відбору до чемпіонату Європи серед юнаків та юніорів зі спортивного орієнтування, який відбудеться наприкінці червня в м. Банська Бистриця, Словачинна. І цього року, вихованці КДЮСШ Черкаської міської ради приємно здивували, до складу збірної команди України серед юнаків та юніорів увійшли 3 спортсмени:
Запісочна Дар’я (група Ж-18), Миронюк Аліна (Ж- 16) та Погребець Данило (група Ч-16).
Саме ці спортсмени принесли в збірну команду Черкаської області 6 нагород та посіли наступні місця:
  Запісочна Дар’я – І місце (довга дистанція), І місце (3-х етапна естафета), І місце (спринт);       Миронюк Аліна – І місце (3-х етапна естафета), ІІІ місце (спринт);
  Погребець Данило – ІІІ місце (3-х етапна естафета).
       А також до складу збірної команди Черкаської області увійшли 10 спортсменів КДЮСШ
м. Черкаси, які теж змогли вибороти нагороди, а саме:
  Зелена Анастасія – ІІ місце (середня дистанція), І місце (довга дистанція);
  Зачешигрива Богдан – І місце (3-х етапна естафета);
  Велько Назар – ІІІ місце (3-х етапна естафета);
  Липа Андрій – ІІІ місце (3-х етапна естафета);
  Панченко Данієла – І місце (спринт);
  Бардик Діана – ІІ місце (3-х етапна естафета).
     В загальнокомандному заліку команда Черкаської області посіла 7-е місце серед 40 команд з 23 областей України та 750 спортсменів.
     Команду готували тренери-викладачі відділення спортивного орієнтування КДЮСШ Черкаської міської ради Чорна Юлія, Уфімцева Тетяна та Чорний Євгеній.

Також вітаємо Ковальовську Ніну з виконанням розряду кандидати в майстри спорту.

        

      

Просмотров: 332 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 12.05.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 ... 24 25 »