Главная » Архив материалов
Відбудеться 26 Вересня біля Санатория "України"

$IMAGE2$
Просмотров: 474 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 26.09.2010 | Комментарии (0)


З 8 по 15 августа будет проходить WOC 2010 в Норвегии  г.Трондхейми
Нашу страну будут представлять: Кратов, Ушкварок, Старов, Марчук, Данилова, Слута и Стругалёва.
Сайт соревнований  
Просмотров: 386 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 01.08.2010 | Комментарии (1)

З 5 по 9 серпня 2010 в АР Крим, пер. Ангарський відбудеться Чемпіонат України серед ДЮСШ
положение  ЗАЯВИТЬСЯ  
Чемпионат Украины среди ДЮСШ:

  параметры дистанций
  схема расположения стартов
Сборы на перевале:
  программа и параметры дистанций
Просмотров: 438 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 27.07.2010 | Комментарии (0)

З 15 по 19 липня 2010 року в м.Черкаси відбудуться V юнацькі спортивні ігри зі спортивного орієнтування.     БЮЛЕТЕНЬ БЮЛЕТЕНЬ 3

Вдома завоювали "золото" та "срібло"

Сплиты:

Длинная
Средняя
Короткая
Спринт

Результати змагань

16.07.2010 - Довга, середня  дистанція в заданому напрямку, с. Худоліївка:

Довга дистанція

Середня дистанція

Командни

17.07.2010 - Естафета в заданому напрямку, м.Черкаси:

Результати естафети

18.07.2010 - Коротка дистанція в заданому напрямку, спринтерські дистанції, м.Черкаси:

Коротка дистанція

Спринтерська дистанція


Просмотров: 441 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 13.07.2010 | Комментарии (1)

З 1 липня по 4 липня в с. Яснозір’я, Черкаського району проводиться ’’Тур дружби Славутич’’ на призи газети Сільські Вісті. Положення
Результати
Просмотров: 569 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 22.06.2010 | Комментарии (0)

Результати Ж-16 I-Кучеренко Маша Ж-18 I-Опанасюк Анна II-Фесенко Віта III-Москаленко Віта Ч-14 І---------- ІІ--------- ІІІ-Петруцкий Андрій Ч-16 І-Андрущенко Денис ІІ-Гевел Владислав Ч-18 І-Слотін Артем ІІ-Чорний Євген ІІІ-Биченко Богдан Начальнік дистанції: Луценко Микола!!!!!!!! , , ,
Просмотров: 449 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 22.06.2010 | Комментарии (0)

Біг 650 метрів
Хлопці:
1991 рік та старші II місце посів Слотін Артем,
1993-1994 рік I місце Даниленко Данил, II місце Чорний Євген, III Гевел Владислав,
Дівчата:
1991 рік та старші  I місце посіла Опанасюк Анна,
1993-1994 рік I місце посіла Кучеренко Маша.
Просмотров: 422 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 19.06.2010 | Комментарии (2)

V юнацькі спортивні ігри зі спортивного орієнтування

15-19 липня 2010 р., м. Черкаси

 

 

 

БЮЛЕТЕНЬ 1

 

Організатори: Мінсім’ямолодьспорту України,

Федерація спортивного орієнтування України,

Управління у справах молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації,

Федерація спортивного орієнтування Черкаської області,

                        Черкаський районний відділ сім’ї,молоді та спорту,

                        Черкаська районна ДЮСШ ’’Мрія’’.

 

Директор змагань                              Сергій Лесь (м. Черкаси) НК     

Головний суддя                                 Дмитро Козачинський (с. Сагунівка) І к.            (067) 502-71-38

Головний секретар                            Юрій Коноваленко (м. Лубни) І к.                    (050) 312-86-31

Заст. гол. судді по дистанціях          Євген Кандибей (м. Херсон) І к.                     

Заст. гол. судді з інформації            Георгій Соловйов (с. Геронимівка) НК

Половина судей идет Ф.И. , а вторая половина

Заст. гол. судді по програмно-

комп’ютерному забезпеченню         Каразія Олександр (м. Черкаси) ІІ к.

Контролер                                           Божко Тетяна (м. Черкаси)   

Інспектор                                           Штемплер Юхим (м. Чернівці) НК

Контактні реквізити:             Жученко Юлія, (097) 274-75-35

E-mail: yuliadzhylaj@ukr.net  

 

Місце проведення:                м. Черкаси, Черкаський район.

Центр змагань:                       готель ’’Росава’’, вул. Фрунзе, 29, м. Черкаси.

Їхати із залізничного вокзалу маршрутками № 26а, 30, 22, 9 до зупинки «Палац молоді та юнацької творчості».

Розміщення:                          готель «Росава».

 

Веб-сторінка змагань:                       http://basa.at.ua/publ/2-1-0-32

 

Терміни змагань:           15-19 липня 2010 р. V юнацькі спортивні ігри зі спортивного орієнтування.

 

Програма змагань:

 

15 липня.    Четвер.            Заїзд учасників.                        

12:00-18:00       Полігон

12:00-18:00       Мандатна комісія ( готель ’’Росава’’).

20:00                Засідання ГСК з представниками команд (центр змагань)     

 

16 липня.  П’ятниця.

 

  9:00                                     Від’їзд до місця змагань (від готелю).

11:00                Старт змагань на середніх та довгих дистанціях.

18:00                Урочисте відкриття змагань.

                        Нагородження переможців та призерів першого дня змагань.

 

17 липня. Субота.

 

  9:00                Від’їзд до місця змагань (від готелю).

11:00                Естафетні змагання. 2-ох етапні естафети Ч/Ж16, Ч/Ж18 та

                        МІКС16, МІКС18- 2-ох етапні (дівчина та юнак) – порядок старту визначений.

18:00                Нагородження переможців та призерів змагань.

 

 

18 липня.  Неділя.

 

10:00                Старт змагань на спринтерських та коротких дистанціях.

14:00                 Нагородження переможців та призерів змагань на арені змагань.

                        Від’їзд учасників.

 

Учасники змагань.

Склад команди:  4 юнаки та 4 дівчини.

Групи:

  • Ч/Ж18 -  юнаки і дівчата 1992-1993 р.н., Ч/Ж16 – юнаки  і дівчата 1994 та молодші.

Кількість учасників, умови  допуску  до  змагань та командний залік визначаються згідно з Положенням про комплексні спортивні заходи України з неолімпійських видів спорту на 2010 – 2012 роки (наказ від 18.12.2009 № 4379) та Правилами змагань.

 

Примітка:молодші за віком учасники змагань допускаються в старшу групу( допуск згідно Правил змагань)  

 

 

Відмітка. Електронна. Оренда чіпа 5 гривень у день.


Просмотров: 608 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 19.06.2010 | Комментарии (3)

Відбудеться 20 червня Чемпіонат області на довгій та короткій дистанції в Черкаській області с.Чапаївка
Просмотров: 406 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 19.06.2010 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 21 22 23 24 »