Главная » Архив материалов
Біг 650 метрів
Хлопці:
1991 рік та старші II місце посів Слотін Артем,
1993-1994 рік I місце Даниленко Данил, II місце Чорний Євген, III Гевел Владислав,
Дівчата:
1991 рік та старші  I місце посіла Опанасюк Анна,
1993-1994 рік I місце посіла Кучеренко Маша.
Просмотров: 437 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 19.06.2010 | Комментарии (2)

V юнацькі спортивні ігри зі спортивного орієнтування

15-19 липня 2010 р., м. Черкаси

 

 

 

БЮЛЕТЕНЬ 1

 

Організатори: Мінсім’ямолодьспорту України,

Федерація спортивного орієнтування України,

Управління у справах молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації,

Федерація спортивного орієнтування Черкаської області,

                        Черкаський районний відділ сім’ї,молоді та спорту,

                        Черкаська районна ДЮСШ ’’Мрія’’.

 

Директор змагань                              Сергій Лесь (м. Черкаси) НК     

Головний суддя                                 Дмитро Козачинський (с. Сагунівка) І к.            (067) 502-71-38

Головний секретар                            Юрій Коноваленко (м. Лубни) І к.                    (050) 312-86-31

Заст. гол. судді по дистанціях          Євген Кандибей (м. Херсон) І к.                     

Заст. гол. судді з інформації            Георгій Соловйов (с. Геронимівка) НК

Половина судей идет Ф.И. , а вторая половина

Заст. гол. судді по програмно-

комп’ютерному забезпеченню         Каразія Олександр (м. Черкаси) ІІ к.

Контролер                                           Божко Тетяна (м. Черкаси)   

Інспектор                                           Штемплер Юхим (м. Чернівці) НК

Контактні реквізити:             Жученко Юлія, (097) 274-75-35

E-mail: yuliadzhylaj@ukr.net  

 

Місце проведення:                м. Черкаси, Черкаський район.

Центр змагань:                       готель ’’Росава’’, вул. Фрунзе, 29, м. Черкаси.

Їхати із залізничного вокзалу маршрутками № 26а, 30, 22, 9 до зупинки «Палац молоді та юнацької творчості».

Розміщення:                          готель «Росава».

 

Веб-сторінка змагань:                       http://basa.at.ua/publ/2-1-0-32

 

Терміни змагань:           15-19 липня 2010 р. V юнацькі спортивні ігри зі спортивного орієнтування.

 

Програма змагань:

 

15 липня.    Четвер.            Заїзд учасників.                        

12:00-18:00       Полігон

12:00-18:00       Мандатна комісія ( готель ’’Росава’’).

20:00                Засідання ГСК з представниками команд (центр змагань)     

 

16 липня.  П’ятниця.

 

  9:00                                     Від’їзд до місця змагань (від готелю).

11:00                Старт змагань на середніх та довгих дистанціях.

18:00                Урочисте відкриття змагань.

                        Нагородження переможців та призерів першого дня змагань.

 

17 липня. Субота.

 

  9:00                Від’їзд до місця змагань (від готелю).

11:00                Естафетні змагання. 2-ох етапні естафети Ч/Ж16, Ч/Ж18 та

                        МІКС16, МІКС18- 2-ох етапні (дівчина та юнак) – порядок старту визначений.

18:00                Нагородження переможців та призерів змагань.

 

 

18 липня.  Неділя.

 

10:00                Старт змагань на спринтерських та коротких дистанціях.

14:00                 Нагородження переможців та призерів змагань на арені змагань.

                        Від’їзд учасників.

 

Учасники змагань.

Склад команди:  4 юнаки та 4 дівчини.

Групи:

  • Ч/Ж18 -  юнаки і дівчата 1992-1993 р.н., Ч/Ж16 – юнаки  і дівчата 1994 та молодші.

Кількість учасників, умови  допуску  до  змагань та командний залік визначаються згідно з Положенням про комплексні спортивні заходи України з неолімпійських видів спорту на 2010 – 2012 роки (наказ від 18.12.2009 № 4379) та Правилами змагань.

 

Примітка:молодші за віком учасники змагань допускаються в старшу групу( допуск згідно Правил змагань)  

 

 

Відмітка. Електронна. Оренда чіпа 5 гривень у день.


Просмотров: 617 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 19.06.2010 | Комментарии (3)

Відбудеться 20 червня Чемпіонат області на довгій та короткій дистанції в Черкаській області с.Чапаївка
Просмотров: 412 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 19.06.2010 | Комментарии (0)


Програма
10.00-11.15 Реєстрація учасників, конкурсу
11.30-12.00 Урочисте відкриття Відкриття
12.20-13.30 Забіги учасників
14.00-14.30 Нагородження переможців
м.Черкаси, Парк Перемоги, 19.06
Просмотров: 389 | Добавил: vlad_gevel | Дата: 18.06.2010 | Комментарии (2)

« 1 2 ... 22 23 24