Главная » 2017 » Сентябрь » 25 » ЧУ (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції, КУ (5-6 етап, фінал, спринт, бігом), м.Київ, 21-25.09.17
11:53

Цими вихідними збірна команда Черкаської області приймала участь у чемпіонаті України на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування в м. Києві. До складу збірної команди області увійшли 12 спортсменів КДЮСШ Черкаської міської ради та 4 спортсмени ДЮСШ «Мрія» с.Сагунівка.

В цій нелегкій змагальний програмі спортсмени області змогли вибороти нагороди різних рангів, а саме:

Сокур Дар’я – І місце (спринт, група Ж-12)
Зелена Анастасія – І місце (середня дистанція, Ж-14)
Миронюк Аліна – ІІІ місце (середня дистанція, Ж-16)
Панкратьєв Роман – ІІІ місце (середня дистанція, Ч-12)
Хворостян Анастасія – І місце (фінал, спринт, Ж-12)

І зовсім трохи не вистачило спортсменам одержати перемогу на середній дистанції -  Хмельову Андрію, Запісочній Дар’ї, вони посіли 4 місце.

В неділю 24 вересня спортсмени змагалися в змішаній 4-х етапній естафеті, де з

По віковій категорії Мікст-12 у складі Сокур Дар’ї, Хмельова Андрія, Панкратьєва Романа і Хворостян Анастасії посіли  -  І місце, срібні нагороди здобули команди Мікст-16 у складі Зеленої Анастасії, Велька Назара, Погребця Данила і Ніконової Анни, та ветеранська група Мікст-220 у складі Горелої Ірини, Зеленського Анатолія, Божка Миколи і Божко Тетяни посіли ІІ місце, які приймали участь у чемпіонаті України серед ветеранів зі спортивного орієнтування.

Команду готували тренери-викладі КДЮСШ ЧМР: Уфімцева Тетяна, Чорна Юлія, Чорний Євгеній та тренер ДЮСШ «Мрія» Джулай Віталіна.

Просмотров: 888 | Добавил: vlad_gevel | Рейтинг: 0.0/0