Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації
Федерація спортивного орієнтування Черкаської області
Відкритий чемпіонат Черкаської області зі спортивного орієнтування (дорослі, юніори, юнаки)
Кубок Черкаської області (3-4 етапи)
коротка дистанція у заданому напрямку
17.04.2016, ур. Дахнівська Січь
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж-OPEN , 5 КП, 0.940 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (40) | КП-3 (33) | КП-4 (36) | КП-5 (49) | Финиш |
1 | Бурдонос Анастасія | 203 | 00:13:06 | 2:51/1 | 7:37/2 | 11:17/1 | 12:30/1 | 12:55/1 | 13:06/1 |
  | Черкаська | б/р | +13:06 | 2:51/1 | 4:46/2 | 3:40/1 | 1:13/1 | 0:25/1 | 0:11/1 |
2 | Мусієнко Емма | 102 | 00:46:55 | 3:20/2 | 7:00/1 | 43:23/2 | 46:04/2 | 46:42/2 | 46:55/2 |
  | Черкаська | б/р | +46:55 | 3:20/2 | 3:40/1 | 36:23/2 | 2:41/2 | 0:38/2 | 0:13/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:12:00 | 2:51 | 3:40 | 3:40 | 1:13 | 0:25 | 0:11 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж10 , 5 КП, 0.940 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (40) | КП-3 (33) | КП-4 (36) | КП-5 (49) | Финиш |
1 | Глобенко Данієла | 107 | 00:08:18 | 1:58/1 | 4:16/2 | 6:40/1 | 7:39/1 | 8:06/1 | 8:18/1 |
  | Черкаська | б/р |   | 1:58/1 | 2:18/5 | 2:24/1 | 0:59/1 | 0:27/1 | 0:12/1 |
2 | Бардик Діана | 104 | 00:10:14 | 2:00/2 | 4:02/1 | 8:10/2 | 9:18/2 | 10:00/2 | 10:14/2 |
  | Черкаська | б/р | + 1:56 | 2:00/2 | 2:02/3 | 4:08/3 | 1:08/2 | 0:42/5 | 0:14/5 |
3 | Мироненко Мирослава | 108 | 00:10:30 | 3:18/5 | 5:00/4 | 8:23/3 | 9:43/3 | 10:17/3 | 10:30/3 |
  | Черкаська | б/р | + 2:12 | 3:18/5 | 1:42/1 | 3:23/2 | 1:20/4 | 0:34/3 | 0:13/2 |
4 | Буценко Марія | 105 | 00:13:21 | 3:00/3 | 5:07/5 | 10:36/4 | 12:32/4 | 13:08/4 | 13:21/4 |
  | Черкаська | б/р | + 5:03 | 3:00/3 | 2:07/4 | 5:29/4 | 1:56/5 | 0:36/4 | 0:13/2 |
5 | Галаюра Анна | 106 | 00:28:09 | 3:00/3 | 4:53/3 | 26:14/5 | 27:28/5 | 27:56/5 | 28:09/5 |
  | Черкаська | б/р | +19:51 | 3:00/3 | 1:53/2 | 21:21/5 | 1:14/3 | 0:28/2 | 0:13/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:07:42 | 1:58 | 1:42 | 2:24 | 0:59 | 0:27 | 0:12 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж12 , 6 КП, 1.350 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (40) | КП-3 (35) | КП-4 (47) | КП-5 (33) | КП-6 (49) | Финиш |
1 | Хворостян Анастасія | 226 | 00:08:39 | 1:37/2 | 2:49/1 | 4:09/1 | 6:16/1 | 7:17/1 | 8:28/1 | 8:39/1 |
  | Черкаська | І-ю |   | 1:37/2 | 1:12/1 | 1:20/1 | 2:07/1 | 1:01/1 | 1:11/1 | 0:11/6 |
2 | Каракай Тетяна | 113 | 00:11:19 | 2:12/8 | 4:05/8 | 5:46/6 | 8:20/2 | 9:39/2 | 11:08/2 | 11:19/2 |
  | Черкаська | б/р | + 2:40 | 2:12/8 | 1:53/10 | 1:41/2 | 2:34/3 | 1:19/3 | 1:29/6 | 0:11/6 |
3 | Кабанова Світлана | 112 | 00:12:29 | 1:50/4 | 3:36/5 | 5:33/4 | 9:01/5 | 10:32/3 | 12:17/3 | 12:29/3 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | + 3:50 | 1:50/4 | 1:46/7 | 1:57/5 | 3:28/4 | 1:31/8 | 1:45/8 | 0:12/10 |
4 | Мироненко Валерія | 115 | 00:13:11 | 1:54/5 | 3:29/4 | 6:23/8 | 8:34/3 | 11:35/5 | 13:01/4 | 13:11/4 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | + 4:32 | 1:54/5 | 1:35/4 | 2:54/10 | 2:11/2 | 3:01/10 | 1:26/4 | 0:10/1 |
5 | Засенко Євгенія | 111 | 00:13:14 | 2:11/6 | 3:38/6 | 5:34/5 | 9:15/6 | 10:46/4 | 13:04/5 | 13:14/5 |
  | Черкаська | ІІ-ю | + 4:35 | 2:11/6 | 1:27/2 | 1:56/4 | 3:41/8 | 1:31/8 | 2:18/10 | 0:10/1 |
6 | Вихристюк Екатерина | 220 | 00:13:31 | 1:36/1 | 3:08/2 | 4:49/2 | 10:41/7 | 11:58/6 | 13:20/6 | 13:31/6 |
  | Черкаська | б/р | + 4:52 | 1:36/1 | 1:32/3 | 1:41/2 | 5:52/11 | 1:17/2 | 1:22/2 | 0:11/6 |
7 | Кордонська Анастасія | 114 | 00:14:03 | 2:11/6 | 3:52/7 | 6:13/7 | 10:45/8 | 12:13/7 | 13:53/7 | 14:03/7 |
  | Черкаська | б/р | + 5:24 | 2:11/6 | 1:41/6 | 2:21/9 | 4:32/10 | 1:28/7 | 1:40/7 | 0:10/1 |
8 | Площук Анна | 119 | 00:14:07 | 1:44/3 | 3:20/3 | 5:23/3 | 8:57/4 | 12:32/9 | 13:55/8 | 14:07/8 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | + 5:28 | 1:44/3 | 1:36/5 | 2:03/7 | 3:34/6 | 3:35/11 | 1:23/3 | 0:12/10 |
9 | Галаюра Валерія | 110 | 00:14:16 | 3:37/10 | 5:24/10 | 7:24/9 | 10:57/9 | 12:20/8 | 14:06/9 | 14:16/9 |
  | Черкаська | б/р | + 5:37 | 3:37/10 | 1:47/8 | 2:00/6 | 3:33/5 | 1:23/5 | 1:46/9 | 0:10/1 |
10 | Ніколенко Сніжана | 204 | 00:15:13 | 2:40/9 | 5:15/9 | 7:29/10 | 11:14/10 | 12:41/10 | 15:02/10 | 15:13/10 |
  | Черкаська | б/р | + 6:34 | 2:40/9 | 2:35/11 | 2:14/8 | 3:45/9 | 1:27/6 | 2:21/11 | 0:11/6 |
11 | Рубаненко Тетяна | 120 | 00:23:38 | 4:29/11 | 6:19/11 | 17:03/11 | 20:40/11 | 22:01/11 | 23:28/11 | 23:38/11 |
  | Черкаська | б/р | +14:59 | 4:29/11 | 1:50/9 | 10:44/11 | 3:37/7 | 1:21/4 | 1:27/5 | 0:10/1 |
12 | Мухаммад Дарина | 116 | DSQ | 6:09 | 15:55 | 9:40 | 12:51 | 14:05 | 15:43 | 15:55 |
  | Черкаська | б/р |   | 6:09 | 9:46 | -6:45 | 3:11 | 1:14 | 1:38 | 0:12 |
13 | Писанюк Ірина | 118 | DSQ | 2:18 | 4:04 | 27:33 | 5:41 | 27:33 | 27:17 | 27:33 |
  | Черкаська | б/р |   | 2:18 | 1:46 | 23:29 | **:08 | 21:52 | 0:44 | 0:16 |
14 | Трофіменко Кароліна | 121 | DSQ | 2:05 | 5:53 | 29:24 | 7:41 | 29:24 | 29:09 | 29:24 |
  | Черкаська | б/р |   | 2:05 | 3:48 | 23:31 | **:17 | 21:43 | 0:45 | 0:15 |
  | Идеальный участник |   | 00:08:37 | 1:36 | 1:12 | 1:20 | 2:07 | 1:01 | 1:11 | 0:10 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж14 , 10 КП, 2.170 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (40) | КП-3 (37) | КП-4 (48) | КП-5 (38) | КП-6 (35) | КП-7 (43) | КП-8 (33) | КП-9 (36) | КП-10(49) | Финиш |
1 | Вьюник Каріна | 224 | 00:20:23 | 1:47/4 | 2:58/3 | 5:02/1 | 9:03/2 | 10:37/2 | 14:15/1 | 16:11/1 | 18:47/1 | 19:45/1 | 20:11/1 | 20:23/1 |
  | Черкаська | І-ю |   | 1:47/4 | 1:11/1 | 2:04/1 | 4:01/6 | 1:34/2 | 3:38/1 | 1:56/3 | 2:36/5 | 0:58/6 | 0:26/1 | 0:12/4 |
2 | Запорожець Людмила | 122 | 00:20:32 | 1:31/1 | 2:46/1 | 6:06/2 | 8:53/1 | 10:18/1 | 14:37/2 | 16:34/2 | 19:02/2 | 19:57/2 | 20:23/2 | 20:32/2 |
  | Черкаська | ІІ | + 0:09 | 1:31/1 | 1:15/2 | 3:20/3 | 2:47/4 | 1:25/1 | 4:19/2 | 1:57/4 | 2:28/1 | 0:55/1 | 0:26/1 | 0:09/1 |
3 | Процідило Анастасія | 125 | 00:25:31 | 2:07/6 | 3:43/6 | 6:28/3 | 10:59/4 | 12:56/3 | 17:56/3 | 20:32/3 | 23:42/3 | 24:48/3 | 25:17/3 | 25:31/3 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | + 5:08 | 2:07/6 | 1:36/8 | 2:45/2 | 4:31/7 | 1:57/5 | 5:00/3 | 2:36/8 | 3:10/7 | 1:06/8 | 0:29/6 | 0:14/8 |
4 | Ткаченко Діана | 128 | 00:32:16 | 1:34/2 | 2:50/2 | 8:13/5 | 10:17/3 | 18:00/4 | 26:09/4 | 28:11/4 | 30:41/4 | 31:38/4 | 32:04/4 | 32:16/4 |
  | Черкаська | І-ю | +11:53 | 1:34/2 | 1:16/3 | 5:23/5 | 2:04/1 | 7:43/8 | 8:09/6 | 2:02/6 | 2:30/3 | 0:57/5 | 0:26/1 | 0:12/4 |
5 | Пунда Дар`я | 126 | 00:32:41 | 1:40/3 | 3:01/4 | 15:05/8 | 18:54/7 | 20:33/6 | 26:50/5 | 28:38/5 | 31:06/5 | 32:01/5 | 32:30/5 | 32:41/5 |
  | Черкаська | І-ю | +12:18 | 1:40/3 | 1:21/6 | 12:04/8 | 3:49/5 | 1:39/3 | 6:17/5 | 1:48/1 | 2:28/1 | 0:55/1 | 0:29/6 | 0:11/3 |
6 | Панченко Поліна | 123 | 00:34:26 | 3:39/8 | 4:55/8 | 10:26/6 | 12:39/5 | 20:07/5 | 28:17/6 | 30:17/6 | 32:51/6 | 33:46/6 | 34:14/6 | 34:26/6 |
  | Черкаська | ІІ-ю | +14:03 | 3:39/8 | 1:16/3 | 5:31/6 | 2:13/3 | 7:28/6 | 8:10/7 | 2:00/5 | 2:34/4 | 0:55/1 | 0:28/4 | 0:12/4 |
7 | Пащина Катерина | 225 | 00:36:22 | 2:02/5 | 3:22/5 | 12:20/7 | 14:30/6 | 21:58/7 | 30:17/7 | 32:08/7 | 34:46/7 | 35:42/7 | 36:10/7 | 36:22/7 |
  | Черкаська | І-ю | +15:59 | 2:02/5 | 1:20/5 | 8:58/7 | 2:10/2 | 7:28/6 | 8:19/8 | 1:51/2 | 2:38/6 | 0:56/4 | 0:28/4 | 0:12/4 |
8 | Рога Тетяна | 127 | 00:42:44 | 2:56/7 | 4:22/7 | 7:57/4 | 25:57/8 | 27:37/8 | 33:20/8 | 35:41/8 | 40:35/8 | 41:38/8 | 42:34/8 | 42:44/8 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | +22:21 | 2:56/7 | 1:26/7 | 3:35/4 | 18:00/8 | 1:40/4 | 5:43/4 | 2:21/7 | 4:54/8 | 1:03/7 | 0:56/8 | 0:10/2 |
9 | Постригань Вікторія | 124 | DSQ | 2:03 | 3:51 | 9:28 | 13:15 | 76:04 | 64:24 | 67:59 | 72:57 | 74:48 | 75:47 | 76:04 |
  | Черкаська | б/р |   | 2:03 | 1:48 | 5:37 | 3:47 | 62:49 | **:20 | 3:35 | 4:58 | 1:51 | 0:59 | 0:17 |
  | Идеальный участник |   | 00:17:39 | 1:31 | 1:11 | 2:04 | 2:04 | 1:25 | 3:38 | 1:48 | 2:28 | 0:55 | 0:26 | 0:09 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж16 , 12 КП, 3.490 кмЖ-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж21 , 12 КП, 4.170 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (40) | КП-2 (38) | КП-3 (34) | КП-4 (41) | КП-5 (44) | КП-6 (39) | КП-7 (37) | КП-8 (42) | КП-9 (46) | КП-10(43) | КП-11(47) | КП-12(49) | Финиш |
1 | Опанасюк Анна | 998 | 00:40:39 | 2:09/1 | 7:59/1 | 12:17/1 | 14:41/1 | 16:58/1 | 22:33/1 | 27:36/1 | 31:31/1 | 34:45/1 | 36:46/1 | 38:15/1 | 40:29/1 | 40:39/1 |
  | Черкаська |   | 2:09/1 | 5:50/1 | 4:18/1 | 2:24/1 | 2:17/2 | 5:35/1 | 5:03/2 | 3:55/2 | 3:14/2 | 2:01/4 | 1:29/2 | 2:14/3 | 0:10/2 | |
2 | Ткаченко Анжела | 141 | 00:41:59 | 2:47/3 | 8:54/2 | 16:50/2 | 19:21/2 | 21:24/2 | 27:30/2 | 31:23/2 | 34:09/2 | 37:00/2 | 38:27/2 | 39:49/2 | 41:49/2 | 41:59/2 |
  | Черкаська | КМСУ | + 1:20 | 2:47/3 | 6:07/2 | 7:56/4 | 2:31/2 | 2:03/1 | 6:06/2 | 3:53/1 | 2:46/1 | 2:51/1 | 1:27/1 | 1:22/1 | 2:00/1 | 0:10/2 |
3 | Черненко Валентина | 143 | 00:59:17 | 2:30/2 | 10:34/3 | 16:55/3 | 20:02/3 | 22:39/3 | 32:36/3 | 38:22/3 | 49:51/3 | 53:14/3 | 54:55/3 | 56:56/3 | 59:09/3 | 59:17/3 |
  | Черкаська | ІІ | +18:38 | 2:30/2 | 8:04/3 | 6:21/2 | 3:07/4 | 2:37/3 | 9:57/4 | 5:46/4 | 11:29/3 | 3:23/4 | 1:41/3 | 2:01/3 | 2:13/2 | 0:08/1 |
4 | Засенко Надія | 140 | 01:01:34 | 3:26/4 | 12:32/4 | 18:53/4 | 21:58/4 | 24:47/4 | 34:34/4 | 40:18/4 | 51:57/4 | 55:17/4 | 56:52/4 | 58:55/4 | 61:22/4 | 61:34/4 |
  | Черкаська | ІІІ | +20:55 | 3:26/4 | 9:06/4 | 6:21/2 | 3:05/3 | 2:49/4 | 9:47/3 | 5:44/3 | 11:39/4 | 3:20/3 | 1:35/2 | 2:03/4 | 2:27/4 | 0:12/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:36:46 | 2:09 | 5:50 | 4:18 | 2:24 | 2:03 | 5:35 | 3:53 | 2:46 | 2:51 | 1:27 | 1:22 | 2:00 | 0:08 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж45 , 12 КП, 3.490 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (47) | КП-3 (35) | КП-4 (48) | КП-5 (39) | КП-6 (32) | КП-7 (41) | КП-8 (34) | КП-9 (42) | КП-10(43) | КП-11(40) | КП-12(49) | Финиш |
1 | Божко Тетяна | 144 | 00:36:37 | 1:48/1 | 3:46/1 | 6:59/1 | 10:33/1 | 13:17/1 | 20:31/1 | 23:52/1 | 26:28/1 | 28:56/1 | 31:07/1 | 33:27/1 | 36:25/1 | 36:37/1 |
  | Черкаська | МСУ | +36:37 | 1:48/1 | 1:58/1 | 3:13/1 | 3:34/1 | 2:44/1 | 7:14/1 | 3:21/1 | 2:36/1 | 2:28/1 | 2:11/1 | 2:20/1 | 2:58/1 | 0:12/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:36:37 | 1:48 | 1:58 | 3:13 | 3:34 | 2:44 | 7:14 | 3:21 | 2:36 | 2:28 | 2:11 | 2:20 | 2:58 | 0:12 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ж70 , 10 КП, 2.170 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (40) | КП-3 (37) | КП-4 (48) | КП-5 (38) | КП-6 (35) | КП-7 (43) | КП-8 (33) | КП-9 (36) | КП-10(49) | Финиш |
1 | Коган Олена | 145 | 00:18:25 | 2:48/1 | 5:19/1 | 18:25/1 | 18:25 | 18:25 | 8:05 | 18:25/1 | 14:59 | 18:25/1 | 18:08 | 18:25/1 |
  | Черкаська | ІІ | + 9:46 | 2:48/1 | 2:31/1 | 13:06/1 | 0:00 | 0:00 | **:40 | 10:20/1 | -3:34 | 3:26/1 | 0:43 | 0:17/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:32:28 | 2:48 | 2:31 | 13:06 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 10:20 | 0:00 | 3:26 | 0:00 | 0:17 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч-OPEN , 5 КП, 0.940 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (40) | КП-3 (33) | КП-4 (36) | КП-5 (49) | Финиш |
1 | Андрушко Антон | 146 | 00:09:11 | 1:49/1 | 3:18/1 | 5:13/1 | 8:24/1 | 9:00/1 | 9:11/1 |
  | Черкаська | б/р |   | 1:49/1 | 1:29/2 | 1:55/2 | 3:11/5 | 0:36/1 | 0:11/2 |
2 | Гайдай Євгеній | 149 | 00:10:13 | 3:06/4 | 4:31/3 | 6:14/2 | 9:21/2 | 10:01/2 | 10:13/2 |
  | Черкаська | б/р | + 1:02 | 3:06/4 | 1:25/1 | 1:43/1 | 3:07/4 | 0:40/4 | 0:12/4 |
3 | Бажан Олег | 147 | 00:12:38 | 4:53/5 | 7:13/5 | 10:43/3 | 11:49/3 | 12:28/3 | 12:38/3 |
  | Черкаська | б/р | + 3:27 | 4:53/5 | 2:20/4 | 3:30/3 | 1:06/1 | 0:39/3 | 0:10/1 |
4 | Буйновський Дмитро | 148 | 00:20:23 | 2:17/2 | 4:25/2 | 18:01/4 | 19:36/4 | 20:12/4 | 20:23/4 |
  | Черкаська | б/р | +11:12 | 2:17/2 | 2:08/3 | 13:36/4 | 1:35/2 | 0:36/1 | 0:11/2 |
5 | Писанюк Руслан | 150 | 00:43:30 | 2:54/3 | 6:31/4 | 40:25/5 | 42:33/5 | 43:14/5 | 43:30/5 |
  | Черкаська | б/р | +34:19 | 2:54/3 | 3:37/5 | 33:54/5 | 2:08/3 | 0:41/5 | 0:16/5 |
6 | Кабанов Назар | 109 | DSQ | 2:53 | 4:42 | 61:39 | 60:14 | 61:24 | 61:39 |
  | Черкаська | б/р |   | 2:53 | 1:49 | 56:57 | -1:35 | 1:10 | 0:15 |
  | Идеальный участник |   | 00:06:49 | 1:49 | 1:25 | 1:43 | 1:06 | 0:36 | 0:10 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч10 , 5 КП, 0.940 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (40) | КП-3 (33) | КП-4 (36) | КП-5 (49) | Финиш |
1 | Кабанов Богдан | 154 | 00:08:06 | 1:39/1 | 3:00/1 | 6:09/1 | 7:22/1 | 7:54/1 | 8:06/1 |
  | Черкаська | ІІІ-ю |   | 1:39/1 | 1:21/1 | 3:09/2 | 1:13/2 | 0:32/3 | 0:12/1 |
2 | Панкратьєв Роман | 155 | 00:08:22 | 2:56/6 | 4:24/3 | 6:17/2 | 7:39/2 | 8:10/2 | 8:22/2 |
  | Черкаська | б/р | + 0:16 | 2:56/6 | 1:28/2 | 1:53/1 | 1:22/3 | 0:31/2 | 0:12/1 |
3 | Гончаренко Анрій | 206 | 00:11:32 | 2:47/4 | 5:02/6 | 9:01/4 | 10:26/3 | 11:16/3 | 11:32/3 |
  | Черкаська | б/р | + 3:26 | 2:47/4 | 2:15/5 | 3:59/4 | 1:25/4 | 0:50/6 | 0:16/5 |
4 | Уменко Данило | 156 | 00:14:00 | 1:46/2 | 3:22/2 | 12:11/5 | 13:23/4 | 13:48/4 | 14:00/4 |
  | Черкаська | б/р | + 5:54 | 1:46/2 | 1:36/3 | 8:49/5 | 1:12/1 | 0:25/1 | 0:12/1 |
5 | Гайдай Влад | 152 | 00:15:03 | 2:50/5 | 4:58/4 | 8:14/3 | 14:07/5 | 14:46/5 | 15:03/5 |
  | Черкаська | б/р | + 6:57 | 2:50/5 | 2:08/4 | 3:16/3 | 5:53/6 | 0:39/5 | 0:17/6 |
6 | Березняк Максим | 151 | 00:16:44 | 2:31/3 | 5:01/5 | 14:27/6 | 15:54/6 | 16:30/6 | 16:44/6 |
  | Черкаська | б/р | + 8:38 | 2:31/3 | 2:30/6 | 9:26/6 | 1:27/5 | 0:36/4 | 0:14/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:06:42 | 1:39 | 1:21 | 1:53 | 1:12 | 0:25 | 0:12 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч12 , 6 КП, 1.510 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (35) | КП-3 (43) | КП-4 (33) | КП-5 (36) | КП-6 (49) | Финиш |
1 | Киндик Данієль | 209 | 00:11:56 | 1:35/4 | 4:21/1 | 6:14/1 | 10:25/1 | 11:17/1 | 11:45/1 | 11:56/1 |
  | Черкаська | ІІ-ю |   | 1:35/4 | 2:46/1 | 1:53/2 | 4:11/7 | 0:52/3 | 0:28/4 | 0:11/4 |
2 | Тараненко Ростіслав | 210 | 00:12:18 | 1:57/8 | 5:34/4 | 7:45/3 | 10:42/2 | 11:38/2 | 12:08/2 | 12:18/2 |
  | Черкаська | б/р | + 0:22 | 1:57/8 | 3:37/3 | 2:11/4 | 2:57/3 | 0:56/4 | 0:30/6 | 0:10/2 |
3 | Пащина Роман | 223 | 00:12:26 | 1:29/2 | 5:29/3 | 7:35/2 | 10:51/3 | 11:53/3 | 12:17/3 | 12:26/3 |
  | Черкаська | І-ю | + 0:30 | 1:29/2 | 4:00/4 | 2:06/3 | 3:16/4 | 1:02/8 | 0:24/1 | 0:09/1 |
4 | Коваленко Євген | 160 | 00:16:06 | 1:27/1 | 9:44/5 | 11:31/4 | 14:24/4 | 15:21/4 | 15:54/4 | 16:06/4 |
  | Черкаська | б/р | + 4:10 | 1:27/1 | 8:17/5 | 1:47/1 | 2:53/2 | 0:57/6 | 0:33/8 | 0:12/6 |
5 | Поліщук Діма | 161 | 00:18:38 | 1:35/4 | 9:55/6 | 12:40/5 | 17:05/5 | 17:55/5 | 18:24/5 | 18:38/5 |
  | Черкаська | б/р | + 6:42 | 1:35/4 | 8:20/6 | 2:45/6 | 4:25/8 | 0:50/2 | 0:29/5 | 0:14/8 |
6 | Хмельов Андрій | 164 | 00:20:01 | 1:54/7 | 5:21/2 | 15:46/7 | 18:23/6 | 19:21/6 | 19:51/6 | 20:01/6 |
  | Черкаська | б/р | + 8:05 | 1:54/7 | 3:27/2 | 10:25/8 | 2:37/1 | 0:58/7 | 0:30/6 | 0:10/2 |
7 | Хінцицький Ігор | 163 | 00:20:12 | 1:46/6 | 12:33/7 | 14:46/6 | 18:38/7 | 19:34/7 | 20:01/7 | 20:12/7 |
  | Черкаська | б/р | + 8:16 | 1:46/6 | 10:47/7 | 2:13/5 | 3:52/5 | 0:56/4 | 0:27/3 | 0:11/4 |
8 | Дудко Данило | 208 | 00:22:05 | 1:33/3 | 13:49/8 | 16:37/8 | 20:40/8 | 21:28/8 | 21:52/8 | 22:05/8 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | +10:09 | 1:33/3 | 12:16/8 | 2:48/7 | 4:03/6 | 0:48/1 | 0:24/1 | 0:13/7 |
  | Идеальный участник |   | 00:09:58 | 1:27 | 2:46 | 1:47 | 2:37 | 0:48 | 0:24 | 0:09 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч14 , 10 КП, 2.740 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (37) | КП-3 (48) | КП-4 (39) | КП-5 (42) | КП-6 (46) | КП-7 (43) | КП-8 (47) | КП-9 (40) | КП-10(49) | Финиш |
1 | Зоройчук | 761 | 00:23:41 | 1:42/5 | 4:59/1 | 7:33/2 | 10:21/2 | 14:32/1 | 16:45/1 | 18:07/1 | 19:29/1 | 20:30/1 | 23:32/1 | 23:41/1 |
  | Черкаська |   | 1:42/5 | 3:17/1 | 2:34/5 | 2:48/6 | 4:11/1 | 2:13/3 | 1:22/1 | 1:22/2 | 1:01/2 | 3:02/5 | 0:09/4 | |
2 | Погребець Іван | 169 | 00:27:44 | 1:30/2 | 5:32/2 | 7:18/1 | 9:51/1 | 18:27/2 | 20:39/2 | 22:05/2 | 23:25/2 | 24:33/2 | 27:36/2 | 27:44/2 |
  | Черкаська | ІІ-ю | + 4:03 | 1:30/2 | 4:02/2 | 1:46/1 | 2:33/3 | 8:36/2 | 2:12/1 | 1:26/3 | 1:20/1 | 1:08/5 | 3:03/7 | 0:08/1 |
3 | Харченко Олександр | 172 | 00:33:44 | 1:27/1 | 8:08/5 | 10:30/5 | 13:13/5 | 24:30/4 | 26:42/3 | 28:05/3 | 29:29/3 | 30:34/3 | 33:36/3 | 33:44/3 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | +10:03 | 1:27/1 | 6:41/5 | 2:22/4 | 2:43/4 | 11:17/4 | 2:12/1 | 1:23/2 | 1:24/5 | 1:05/3 | 3:02/5 | 0:08/1 |
4 | Белобородов | 788 | 00:34:45 | 2:18/6 | 11:25/7 | 14:16/6 | 16:48/6 | 25:24/5 | 27:38/5 | 29:06/5 | 30:28/4 | 31:34/4 | 34:35/4 | 34:45/4 |
  | Черкаська | +11:04 | 2:18/6 | 9:07/6 | 2:51/6 | 2:32/2 | 8:36/2 | 2:14/4 | 1:28/4 | 1:22/2 | 1:06/4 | 3:01/4 | 0:10/6 | |
5 | Пшеченко Владислав | 170 | 00:35:10 | 1:33/3 | 6:07/3 | 8:24/3 | 11:11/4 | 24:15/3 | 27:26/4 | 29:04/4 | 30:59/5 | 32:07/5 | 35:02/5 | 35:10/5 |
  | Черкаська | ІІІ | +11:29 | 1:33/3 | 4:34/4 | 2:17/3 | 2:47/5 | 13:04/5 | 3:11/5 | 1:38/5 | 1:55/6 | 1:08/5 | 2:55/3 | 0:08/1 |
6 | Трунов | 789 | 00:51:39 | 2:19/7 | 6:24/4 | 8:35/4 | 10:57/3 | 36:26/6 | 40:56/6 | 46:26/6 | 47:49/6 | 48:49/6 | 51:28/6 | 51:39/6 |
  | Черкаська | +27:58 | 2:19/7 | 4:05/3 | 2:11/2 | 2:22/1 | 25:29/7 | 4:30/6 | 5:30/7 | 1:23/4 | 1:00/1 | 2:39/1 | 0:11/7 | |
7 | Руденко Костя | 171 | 01:21:51 | 1:39/4 | 11:00/6 | 29:13/7 | 37:16/7 | 54:34/7 | 70:48/7 | 73:42/7 | 77:16/7 | 78:52/7 | 81:42/7 | 81:51/7 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | +58:10 | 1:39/4 | 9:21/7 | 18:13/7 | 8:03/7 | 17:18/6 | 16:14/7 | 2:54/6 | 3:34/7 | 1:36/7 | 2:50/2 | 0:09/4 |
8 | Кодола Євген | 211 | DSQ | 1:28 | 8:43 | 84:55 | 25:43 | 84:55 | 84:55 | 84:55 | 84:55 | 84:55 | 84:25 | 84:55 |
  | Черкаська |   | 1:28 | 7:15 | 76:12 | **:48 | 59:12 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:30 | 0:30 | |
  | Идеальный участник |   | 00:21:44 | 1:27 | 3:17 | 1:46 | 2:22 | 4:11 | 2:12 | 1:22 | 1:20 | 1:00 | 2:39 | 0:08 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч16 , 13 КП, 4.080 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (40) | КП-2 (48) | КП-3 (38) | КП-4 (34) | КП-5 (32) | КП-6 (44) | КП-7 (41) | КП-8 (39) | КП-9 (37) | КП-10(35) | КП-11(47) | КП-12(36) | КП-13(49) | Финиш |
1 | Зачешигрива Богдан | 176 | 00:29:31 | 2:17/2 | 5:59/2 | 7:10/2 | 10:29/1 | 12:21/1 | 14:16/1 | 16:01/1 | 19:21/1 | 24:50/2 | 26:11/1 | 27:42/1 | 29:01/1 | 29:23/1 | 29:31/1 |
  | Черкаська | КМСУ |   | 2:17/2 | 3:42/2 | 1:11/5 | 3:19/1 | 1:52/3 | 1:55/7 | 1:45/2 | 3:20/1 | 5:29/6 | 1:21/5 | 1:31/2 | 1:19/1 | 0:22/3 | 0:08/1 |
2 | Царенко Володимир | 222 | 00:30:56 | 2:32/4 | 6:27/3 | 7:50/4 | 11:54/3 | 13:43/3 | 15:06/3 | 16:51/3 | 20:44/3 | 23:50/1 | 27:11/3 | 29:07/3 | 30:27/3 | 30:48/2 | 30:56/2 |
  | Черкаська | КМСУ | + 1:25 | 2:32/4 | 3:55/3 | 1:23/7 | 4:04/5 | 1:49/1 | 1:23/3 | 1:45/2 | 3:53/6 | 3:06/2 | 3:21/7 | 1:56/7 | 1:20/3 | 0:21/2 | 0:08/1 |
3 | Капустинський Павло | 166 | 00:30:59 | 4:54/8 | 9:18/8 | 10:33/8 | 13:54/6 | 15:52/6 | 17:15/6 | 19:10/5 | 22:50/6 | 25:33/3 | 26:44/2 | 28:29/2 | 30:22/2 | 30:49/3 | 30:59/3 |
  | Одеська | І-ю | + 1:28 | 4:54/8 | 4:24/5 | 1:15/6 | 3:21/2 | 1:58/5 | 1:23/3 | 1:55/6 | 3:40/5 | 2:43/1 | 1:11/1 | 1:45/5 | 1:53/7 | 0:27/7 | 0:10/6 |
4 | Петрович Вадим | 221 | 00:32:19 | 2:11/1 | 6:31/4 | 7:32/3 | 11:26/2 | 13:19/2 | 14:35/2 | 16:19/2 | 19:50/2 | 27:41/6 | 29:01/6 | 30:31/6 | 31:50/4 | 32:10/4 | 32:19/4 |
  | Черкаська | КМСУ | + 2:48 | 2:11/1 | 4:20/4 | 1:01/1 | 3:54/4 | 1:53/4 | 1:16/1 | 1:44/1 | 3:31/4 | 7:51/7 | 1:20/4 | 1:30/1 | 1:19/1 | 0:20/1 | 0:09/3 |
5 | Медведенко Володимир | 178 | 00:32:24 | 2:39/6 | 7:24/5 | 8:48/5 | 13:48/5 | 15:50/5 | 17:13/5 | 19:18/6 | 22:46/5 | 26:45/4 | 28:25/5 | 30:15/5 | 31:51/5 | 32:14/5 | 32:24/5 |
  | Черкаська | І | + 2:53 | 2:39/6 | 4:45/6 | 1:24/8 | 5:00/6 | 2:02/6 | 1:23/3 | 2:05/8 | 3:28/3 | 3:59/4 | 1:40/6 | 1:50/6 | 1:36/6 | 0:23/5 | 0:10/6 |
6 | Геращенко Вадим | 215 | 00:32:42 | 2:42/7 | 8:06/7 | 9:12/7 | 12:35/4 | 14:25/4 | 16:28/4 | 18:13/4 | 21:33/4 | 27:00/5 | 28:18/4 | 30:01/4 | 32:11/6 | 32:33/6 | 32:42/6 |
  | Черкаська | І | + 3:11 | 2:42/7 | 5:24/8 | 1:06/2 | 3:23/3 | 1:50/2 | 2:03/8 | 1:45/2 | 3:20/1 | 5:27/5 | 1:18/3 | 1:43/4 | 2:10/8 | 0:22/3 | 0:09/3 |
7 | Липа Андрій | 177 | 00:38:35 | 2:21/3 | 5:46/1 | 6:55/1 | 14:47/7 | 18:20/8 | 19:42/8 | 21:32/8 | 25:59/7 | 33:50/8 | 35:05/7 | 36:36/7 | 37:58/7 | 38:25/7 | 38:35/7 |
  | Черкаська | ІІІ | + 9:04 | 2:21/3 | 3:25/1 | 1:09/3 | 7:52/8 | 3:33/8 | 1:22/2 | 1:50/5 | 4:27/7 | 7:51/7 | 1:15/2 | 1:31/2 | 1:22/4 | 0:27/7 | 0:10/6 |
8 | Погребець Данило | 180 | 00:41:02 | 2:34/5 | 7:56/6 | 9:05/6 | 14:58/8 | 17:09/7 | 18:41/7 | 20:45/7 | 26:11/8 | 29:57/7 | 36:05/8 | 38:55/8 | 40:27/8 | 40:53/8 | 41:02/8 |
  | Черкаська | ІІ | +11:31 | 2:34/5 | 5:22/7 | 1:09/3 | 5:53/7 | 2:11/7 | 1:32/6 | 2:04/7 | 5:26/8 | 3:46/3 | 6:08/8 | 2:50/8 | 1:32/5 | 0:26/6 | 0:09/3 |
9 | Гангур Михайло | 214 | DSQ | 13:47 | 23:11 | 26:05 | 47:03 | 50:13 | 52:55 | 56:05 | 68:30 | 114:33 | 114:33 | 114:33 | 114:33 | 114:33 | 114:33 |
  | Черкаська | б/р |   | 13:47 | 9:24 | 2:54 | 20:58 | 3:10 | 2:42 | 3:10 | 12:25 | 46:03 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
10 | Мельник Назар | 179 | DSQ | 12:09 | 21:43 | 24:11 | 45:19 | 48:26 | 51:09 | 54:19 | 72:10 | 72:10 | 72:10 | 68:29 | 71:33 | 72:01 | 72:10 |
  | Черкаська | б/р |   | 12:09 | 9:34 | 2:28 | 21:08 | 3:07 | 2:43 | 3:10 | 17:51 | 0:00 | 0:00 | -3:19 | 3:04 | 0:28 | 0:09 |
11 | Причина Володимир | 217 | DSQ | 2:55 | 10:26 | 11:44 | 29:07 | 32:02 | 34:33 | 37:55 | 50:28 | 96:34 | 96:34 | 96:34 | 96:34 | 96:34 | 96:34 |
  | Черкаська | б/р |   | 2:55 | 7:31 | 1:18 | 17:23 | 2:55 | 2:31 | 3:22 | 12:33 | 46:06 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:25:16 | 2:11 | 3:25 | 1:01 | 3:19 | 1:49 | 1:16 | 1:44 | 3:20 | 2:43 | 1:11 | 1:30 | 1:19 | 0:20 | 0:08 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч21 , 16 КП, 4.490 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (37) | КП-2 (48) | КП-3 (39) | КП-4 (34) | КП-5 (41) | КП-6 (44) | КП-7 (32) | КП-8 (38) | КП-9 (42) | КП-10(46) | КП-11(43) | КП-12(35) | КП-13(40) | КП-14(33) | КП-15(36) | КП-16(49) | Финиш |
1 | Тесленко Михаил | 999 | 00:33:39 | 3:46/1 | 5:20/1 | 7:15/1 | 10:21/1 | 15:36/2 | 17:15/2 | 18:26/2 | 24:26/1 | 26:02/1 | 27:57/1 | 29:02/1 | 30:25/1 | 31:24/1 | 32:30/1 | 33:10/1 | 33:31/1 | 33:39/1 |
  | Одеська | КМСУ |   | 3:46/1 | 1:34/3 | 1:55/2 | 3:06/1 | 5:15/6 | 1:39/2 | 1:11/1 | 6:00/3 | 1:36/2 | 1:55/1 | 1:05/1 | 1:23/2 | 0:59/2 | 1:06/3 | 0:40/4 | 0:21/4 | 0:08/2 |
2 | Ермошко Олексій | 777 | 00:37:32 | 6:21/4 | 7:55/3 | 9:53/3 | 13:42/3 | 16:59/3 | 18:54/3 | 20:12/3 | 27:51/3 | 29:49/3 | 31:47/2 | 32:56/2 | 34:19/2 | 35:20/2 | 36:25/2 | 37:04/2 | 37:23/2 | 37:32/2 |
  | Черкаська | МСУ | + 3:53 | 6:21/4 | 1:34/3 | 1:58/3 | 3:49/2 | 3:17/4 | 1:55/4 | 1:18/3 | 7:39/4 | 1:58/3 | 1:58/2 | 1:09/2 | 1:23/2 | 1:01/3 | 1:05/2 | 0:39/3 | 0:19/2 | 0:09/3 |
3 | Чорний Євген | 195 | 00:38:39 | 5:51/3 | 7:09/2 | 9:01/2 | 13:08/2 | 15:00/1 | 16:38/1 | 17:51/1 | 25:59/2 | 27:34/2 | 32:05/3 | 33:27/3 | 34:48/3 | 35:50/3 | 37:33/3 | 38:10/3 | 38:30/3 | 38:39/3 |
  | Черкаська | КМСУ | + 5:00 | 5:51/3 | 1:18/1 | 1:52/1 | 4:07/3 | 1:52/1 | 1:38/1 | 1:13/2 | 8:08/5 | 1:35/1 | 4:31/6 | 1:22/5 | 1:21/1 | 1:02/4 | 1:43/4 | 0:37/2 | 0:20/3 | 0:09/3 |
4 | Блищик Віктор | 183 | 00:44:00 | 5:05/2 | 8:46/4 | 12:38/4 | 17:20/4 | 19:46/4 | 21:39/4 | 23:04/4 | 28:14/4 | 30:37/4 | 34:03/4 | 35:19/4 | 36:54/4 | 38:01/4 | 42:47/4 | 43:27/4 | 43:51/4 | 44:00/4 |
  | Черкаська | ІІ | +10:21 | 5:05/2 | 3:41/6 | 3:52/5 | 4:42/4 | 2:26/3 | 1:53/3 | 1:25/4 | 5:10/2 | 2:23/4 | 3:26/4 | 1:16/4 | 1:35/5 | 1:07/5 | 4:46/6 | 0:40/4 | 0:24/5 | 0:09/3 |
5 | Оберемко Дмитро | 189 | 00:47:56 | 8:23/5 | 10:34/5 | 12:41/5 | 22:12/5 | 24:16/5 | 26:11/5 | 28:03/5 | 31:55/5 | 36:25/5 | 38:41/5 | 40:11/5 | 41:38/5 | 43:38/5 | 46:25/5 | 47:16/5 | 47:45/5 | 47:56/5 |
  | Черкаська | І | +14:17 | 8:23/5 | 2:11/5 | 2:07/4 | 9:31/5 | 2:04/2 | 1:55/4 | 1:52/5 | 3:52/1 | 4:30/5 | 2:16/3 | 1:30/6 | 1:27/4 | 2:00/6 | 2:47/5 | 0:51/6 | 0:29/6 | 0:11/6 |
6 | Кандибей Володимир | 186 | 01:38:16 | 10:52/6 | 12:18/6 | 16:14/6 | 32:09/6 | 36:19/6 | 43:29/6 | 48:56/6 | 67:19/6 | 73:18/6 | 77:19/6 | 78:29/6 | 97:57/6 | 98:03/6 | 98:07/6 | 98:10/6 | 98:14/6 | 98:16/6 |
  | Черкаська | ІІІ | +64:37 | 10:52/6 | 1:26/2 | 3:56/6 | 15:55/6 | 4:10/5 | 7:10/6 | 5:27/6 | 18:23/6 | 5:59/6 | 4:01/5 | 1:10/3 | 19:28/6 | 0:06/1 | 0:04/1 | 0:03/1 | 0:04/1 | 0:02/1 |
7 | Мартинюк Сергій | 188 | DSQ | 26:53 | 28:55 | 32:48 | 74:05 | 74:05 | 74:05 | 74:05 | 74:05 | 74:05 | 63:48 | 66:32 | 74:05 | 74:05 | 72:10 | 73:27 | 73:57 | 74:05 |
  | Черкаська | І-ю |   | 26:53 | 2:02 | 3:53 | 41:17 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | **:43 | 2:44 | 7:33 | 0:00 | -1:05 | 1:17 | 0:30 | 0:08 |
8 | Сироткін Олег | 190 | п 4.18.5. | 20:37 | 35:19 | 39:46 | 58:54 | 68:34 | 73:25 | 76:18 | 415:40 | 415:40 | 415:40 | 415:40 | 415:40 | 415:40 | 415:40 | 415:40 | 415:40 | 415:40 |
  | Черкаська | б/р |   | 20:37 | 14:42 | 4:27 | 19:08 | 9:40 | 4:51 | 2:53 | error | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:24:50 | 3:46 | 1:18 | 1:52 | 3:06 | 1:52 | 1:38 | 1:11 | 3:52 | 1:35 | 1:55 | 1:05 | 1:21 | 0:06 | 0:04 | 0:03 | 0:04 | 0:02 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч45 , 13 КП, 4.080 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (40) | КП-2 (48) | КП-3 (38) | КП-4 (34) | КП-5 (32) | КП-6 (44) | КП-7 (41) | КП-8 (39) | КП-9 (37) | КП-10(35) | КП-11(47) | КП-12(36) | КП-13(49) | Финиш |
1 | Божко Микола | 196 | 00:26:55 | 2:22/1 | 5:41/1 | 6:54/1 | 10:10/1 | 12:08/1 | 13:30/1 | 15:27/1 | 19:08/1 | 21:50/1 | 23:02/1 | 24:40/1 | 26:15/1 | 26:42/1 | 26:55/1 |
  | Черкаська | МСУ |   | 2:22/1 | 3:19/1 | 1:13/1 | 3:16/1 | 1:58/1 | 1:22/2 | 1:57/2 | 3:41/1 | 2:42/2 | 1:12/2 | 1:38/2 | 1:35/2 | 0:27/3 | 0:13/5 |
2 | Пшеченко Володимир | 200 | 00:28:31 | 3:17/5 | 7:30/2 | 8:46/2 | 12:13/2 | 14:15/2 | 15:36/2 | 17:26/2 | 21:17/2 | 23:58/2 | 25:09/2 | 26:42/2 | 28:01/2 | 28:22/2 | 28:31/2 |
  | Черкаська | б/р | + 1:36 | 3:17/5 | 4:13/2 | 1:16/2 | 3:27/2 | 2:02/2 | 1:21/1 | 1:50/1 | 3:51/2 | 2:41/1 | 1:11/1 | 1:33/1 | 1:19/1 | 0:21/1 | 0:09/1 |
3 | Мануйленко Аркадій | 199 | 00:44:58 | 3:15/4 | 10:53/4 | 12:28/4 | 17:51/4 | 20:30/4 | 22:32/4 | 25:24/4 | 30:55/4 | 36:07/3 | 38:49/3 | 42:11/3 | 44:15/3 | 44:46/3 | 44:58/3 |
  | Черкаська | б/р | +18:03 | 3:15/4 | 7:38/4 | 1:35/4 | 5:23/4 | 2:39/4 | 2:02/5 | 2:52/5 | 5:31/5 | 5:12/4 | 2:42/5 | 3:22/5 | 2:04/4 | 0:31/5 | 0:12/3 |
4 | Зеленський Анатолій | 198 | 00:47:01 | 2:40/2 | 12:57/5 | 14:26/5 | 24:58/5 | 27:30/5 | 29:19/5 | 31:42/5 | 36:09/5 | 40:40/5 | 42:29/4 | 44:47/4 | 46:24/4 | 46:50/4 | 47:01/4 |
  | Черкаська | КМСУ | +20:06 | 2:40/2 | 10:17/5 | 1:29/3 | 10:32/5 | 2:32/3 | 1:49/3 | 2:23/3 | 4:27/3 | 4:31/3 | 1:49/3 | 2:18/3 | 1:37/3 | 0:26/2 | 0:11/2 |
5 | Горбатов Ігор | 197 | 00:47:46 | 2:40/2 | 8:02/3 | 9:49/3 | 15:03/3 | 17:52/3 | 19:42/3 | 22:28/3 | 27:13/3 | 40:20/4 | 42:32/5 | 44:53/5 | 47:04/5 | 47:34/5 | 47:46/5 |
  | Черкаська | ІІ | +20:51 | 2:40/2 | 5:22/3 | 1:47/5 | 5:14/3 | 2:49/5 | 1:50/4 | 2:46/4 | 4:45/4 | 13:07/5 | 2:12/4 | 2:21/4 | 2:11/5 | 0:30/4 | 0:12/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:26:14 | 2:22 | 3:19 | 1:13 | 3:16 | 1:58 | 1:21 | 1:50 | 3:41 | 2:41 | 1:11 | 1:33 | 1:19 | 0:21 | 0:09 |
Ж-OPEN Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21 Ж45 Ж70 Ч-OPEN Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч21 Ч45 Ч70
Ч70 , 10 КП, 2.740 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (37) | КП-3 (48) | КП-4 (39) | КП-5 (42) | КП-6 (46) | КП-7 (43) | КП-8 (47) | КП-9 (40) | КП-10(49) | Финиш |
1 | Малов Олександр | 201 | 01:06:01 | 2:45/1 | 15:42/1 | 20:11/1 | 25:25/1 | 47:39/1 | 54:36/1 | 57:22/1 | 59:57/1 | 61:40/1 | 65:37/1 | 66:01/1 |
  | Черкаська | ІІІ | +66:01 | 2:45/1 | 12:57/1 | 4:29/1 | 5:14/1 | 22:14/1 | 6:57/1 | 2:46/1 | 2:35/1 | 1:43/1 | 3:57/1 | 0:24/1 |
  | Идеальный участник |   | 01:06:01 | 2:45 | 12:57 | 4:29 | 5:14 | 22:14 | 6:57 | 2:46 | 2:35 | 1:43 | 3:57 | 0:24 |